Vaikų chorai

vaikų ir jaunimo chorinis ugdymas

Mokome vaikus muzikos ir draugystės

Mokykloje veikia 4 vaikų chorai, kuriuose vaikai ugdomi pagal specialias jų amžiui pritaikytas programas.  Tęstinumas ir nuosekli ugdymo sistema suformuos Jūsų vaiko muzikinį skonį, lavins savęs pajautimą, įsiklausymą, socialinius įgūdžius.

Visos programos sukurtos pagal XXX, derinant XXX. Visos vaikų ir jaunimo ugdymo programos yra akredituotos Vilniaus m. savivaldybės, joms taikomas NVŠ krepšelis.

Giedojimo mokyklos chorai

Su muzika nuo 4 iki 18 metų

"Brangenybės" (4-6 m.)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean porttitor nisl turpis, eu bibendum turpis sodales quis. Vestibulum at tempus.

"Angelai" (7-8 m.)

"Serafimai" (9-11 m.)

"Šv. Pranciškaus paukšteliai" (12-18 m.)

Mūsų veiklos

Dainavimas ir vokalo ugdymas

Sceninis judesys

Muzikinis raštas

Socialiniai įgūdžiai

Koncertai, konkursai

Stovyklos, išvykos

Nuosekli ugdymo sistema

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ugdymo procesas

Tęstinumas nuo 4 iki 18 m.

Dažnumas, trukmė, mokomos disciplinos.

Tradiciniai koncertai, stovyklos

mūsų komanda

Profesionalūs chorvedžiai, mokytojai

Rita Kraucevičiūtė

Meno vadovė, chorvedė, chorų „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ ir „Langas“ vadovė. Mokyklos įkūrėja. Daugiau >>

Eglė Ignatavičienė

Gabrielius Gaidamavičius

Vidutė Kikėlienė

kainos

Paslaugų kainoraštis

"Brangenybės"

25 Eur/ mėn.

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę po 1 akademinę valandą.

"Angelai"

35 Eur/ mėn.

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas. Gali būti taikomas NVŠ krepšelis.

"Serafimai"

"Šv. Pranciškaus paukšteliai"

Privačios vokalo pamokos

20 Eur/ akad. val.*

Pamokas veda profesionali daininkė, solistė Vidutė Kikėlienė.

*Mūsų mokyklos nariams kaina 10 Eur/val.

Instrumento pamokos

XX Eur/ akad. val.

Gali būti trumpas pristatymas. Lorem ipsum dolor sit amep