jūsų parama chorinės muzikos populiarinimui

Mūsų chorų draugus ir gerbėjus kviečiametapti mūsų mokyklos rėmėjais. Esame darbštūs, reiklūs sau, entuziastingi – todėl pasiekėme aukščiausių įvertinimų ir Lietuvoje, ir užsienyje. Nebijome keistis, dalyvaujame įvairiuose kultūros projektuose, todėl chorinė muzika paliečia vis daugiau klausytojų širdžių. Kuriame naujas idėjas ir muzikinius projektus, siekiame prisidėti prie Lietuvos kultūros sklaidos, klausytojams dovanojame chorinės muzikos šedevrus ir jautrius koncertus.

Savo veiklas kiek įmanoma finansuojame patys,  tačiau nuolat ieškome rėmėjų. Bet kokio dydžio parama mums yra didelė pagalba, atverianti daugiau galimybių kurti bei tobulėti. Jei galite paremti mūsų veiklas, kviečiame tapti oficialiais rėmėjais. Nuoširdžiai dėkojame!

Kaip skirti 1,2% paramą?

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos naudodami el. bankininkystės prisijungimus arba el. parašą.
2. Spauskite „Pildyti formą“, „Prašymas skirti paramą“.
3. Toliau sekite žingsnius EDS sistemoje arba pasinaudokite detalaus VMI vedlio pagalba>>

kita parama

Jei norite mus paremti, paramą prašome pervesti į Bermardinų giedojimo mokyklos sąskaitą:

Asociacija „Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla”
Įmonės kodas 193149320
Adresas Maironio g. 8, Vilnius LT-01124, Lietuva