naujų narių priėmimas

kviečiame į mūsų chorus

4-16 metų vaikus ir jaunuolius prisijungti prie mūsų šaunaus ir muzikalaus kolektyvo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais:

rašykite info@choras.org

skambinkite +37068615469

Laukiame!

Registracija priėmimui

Gyvenimas su mūsų mokykla yra kupinas turiningos veiklos,  koncertų, festivalių, stovyklų, kelionių Lietuvoje ir užsienyje.

Registruokite savo vaiką, ir su Jumis neužilgo susisieks mūsų chorų vadovai!

Kodėl pas mus?

Jūsų vaiko kasdienybė bus praturtinta kūryba ir muzika, o laikas po darželio ar pamokų – turiningai praleistas būryje naujų draugų.

Vedami profesionalių pedagogų, vaikai mokosi pažinti ir lavinti savo balsą, klausą, kūną, solfedžiuoti, dainuoti, klausyti ir girdėti save ir kitą. Mokysimės sceninės etikos, judesio ir laikysenos, dirbti kolektyve ir asmeniškai.

Čia sutiks geriausius draugus, o laisvalaikis bus užpildytas turininga kūrybine veikla, koncertais, konkursais ir festivaliais, stovyklomis, kelionėmis Lietuvoje ir užsienyje. Norintys, mokykloje gali lankyti dailės būrelį, mokytis groti gitara, pianinu, kitais instrumentais.