Priėmimas 2023-2024 mokslo metams

Priėmimas

4-16 m. vaikų ir jaunuolių priėmimas vyks 2023 m. rugsėjo  5 ir 6 dienomis, Vilniaus Bernardinų bažnyčioje.

4-16 metų vaikus ir jaunuolius prisijungti prie mūsų šaunaus ir muzikalaus kolektyvo. Per metus vykdome du priėmimus: vasarą (iki liepos mėn.) ir rudenį (iki spalio mėn.). Tačiau mokykloje mielai laukiame ir nespėjusių į oficialius priėmimus – susisiekite su bet kuriuo choro vadovu, rašykite laišką info@choras.org,  skambinkite tel. +37068615469  arba pildykite anketą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau

Registracija priėmimui

Gyvenimas su mūsų mokykla yra kupinas turiningos veiklos,  koncertų, festivalių, stovyklų, kelionių Lietuvoje ir užsienyje. 

Registruokite savo vaiką, ir su Jumis neužilgo susisieks mūsų chorų vadovai!

Kodėl verta rinktis mus?

Jei norite, kad  jūsų vaiko kasdienybė būtų praturtinta kūryba ir muzika, o laikas po darželio ar pamokų būtų turiningai praleistas būryje naujų draugų, kviečiame vaikus ir paauglius prisijungti prie Bernardinų giedojimo mokyklos chorų.

Vedami profesionalių pedagogų, jūsų vaikai išmoks pažinti ir lavinti savo balsą, klausą, kūną, solfedžiuoti, dainuoti, klausyti ir girdėti save ir kitą. Mokysimės sceninės etikos, judesio ir laikysenos, dirbti kolektyve ir asmeniškai.

Jūsų vaikas čia sutiks geriausius draugus, o jo laisvalaikis bus užpildytas turininga kūrybine veikla, koncertais, konkursais bei festivaliais, kelionėmis Lietuvoje ir užsienyje. Norintys mokykloje gali lankyti dailės būrelį, mokytis groti gitara, pianinu, kitais instrumentais.