gabrielius gaidamavičius

Koncertmeisteris, chormeisteris ir chorinės muzikos atlikėjas, 2019 m. baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Mūsų mokykloje dirba chorų „Šv. Pranciškaus paukšteliai” ir „Langas” chormeisteriu ir koncertmeisteriu.

Gabrielius koncertuoja su chorais ir vokaliniais ansambliais: LMTA mišriu, „Brevis“, „Langas“, „Šv. Pranciškaus paukšteliai“, ansambliu ,,Duodeco“.

kūrybinė veikla

svarbiausi kūrybinės-meninės veiklos įvykiai

2022 m. Tarptautinio konkurso ,,Silver Bells’’ ansamblių kategorijos nugalėtojas su ansambliu ,,Duodeco‘‘.

2021 m. Vokalinių ansamblių bei solistų konkurso ,,Sidabriniai balsai“ nugalėtojas su ansambliu ,,Duodeco‘‘.

Nuo 2020 m. Ansamblio ,,Duodeco“ direktorius.

2019 m. II vieta mišrių chorų kategorijoje Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai“ su  choru ,,Šv. Pranciškaus paukšteliai“.

Nuo 2016 m. iki dabar. Choro ,,Šv. Pranciškaus paukšteliai“ chormeisteris.

Nuo 2015 m. iki dabar. Choro „Langas“ chormeisteris. Organizuoja šio ir kitų mokyklos chorų koncertines keliones.

2018 m. Organizuoja tarptautinį projektą ,,Hanzos kelias“ ir Antrąjį tarptautinį Kretingos senosios muzikos festivalį.

2018 m. Organizuoja choro „Langas“ ir Vilniaus universiteto simfoninio orkestro koncertinę kelionę į Norvegiją.

2017 m. Padeda parengti chorą „Langas“ Lietuvos suaugusiųjų chorų konkursui. Laimėta IV vieta ir du specialieji prizai: už privalomojo kūrinio D. Zakaro ,,O kai sauliūtė“ atlikimą ir įtaigiausiai atliktą sakralinės muzikos programą.

2016 m. Padeda parengti chorą ,,Langas“ kalėdiniam koncertui Vilniaus Arkikatedroje, kuriame su Vilniaus universiteto simfoniniu orkestru (vadovas P.Koncė) ir Arkikatedros Jaunimo choru atliktos O.Gjeilo „Saulėtekio Mišios (Sunrise Mass)“ bei kiti kūriniai.

2015-2021 m. Kartu su Švedijos ambasada organizuoja ir dalyvauja Šv. Liucijos dienos koncerte Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje.

2016-2022 m. Organizuoja ir veda chorų ,,Langas“ ir ,,Šv. Pranciškaus paukšteliai“ vasaros repeticijų stovyklas Lietuvoje ir užsienyje – iš viso 6 stovyklos.