Vaikų chorai

vaikų ir jaunimo chorinis ugdymas

Mokome vaikus muzikos ir draugystės

Mokykloje veikia 4 vaikų chorai, kuriuose vaikai ugdomi pagal specialias jų amžiui pritaikytas programas.  Tęstinumas ir nuosekli ugdymo sistema suformuos Jūsų vaiko muzikinį skonį, lavins savęs pajautimą, įsiklausymą, socialinius įgūdžius.

Visos programos sukurtos pagal XXX, derinant XXX. Visos vaikų ir jaunimo ugdymo programos yra akredituotos Vilniaus m. savivaldybės, joms taikomas NVŠ krepšelis.

Giedojimo mokyklos chorai

Su muzika nuo 4 iki 18 metų

"Brangenybės" (4-6 m.)

Choras “Brangenybės” – tai mažiausių dainorėlių klasė, kurioje mokosi vaikai nuo ketverių metų. Vaikams suteikiamos pradinės žinios apie dainavimą, skatinama meninė saviraiška, ugdomos bendrosios socialinės ir muzikinės kompetencijos.

"Angelai" (7-8 m.)

„Angelų“ chore dainuoja 7 – 8 metų vaikai.  Mažieji giesmininkai mokosi vienbalsių dainų, giedojimo ir vokalo technikos pradmenų, sceninio judesio, muzikinioo rašto, lavina muzikinę klausą. Kasmet ruošiasi  didiesiems koncertams bei muzikiniams projektams.

"Serafimai" (9-11 m.)

„Serafimuose” gieda 9 – 11 metų vaikai. Choro repertuaras platus ir įtraukiantis – nuo gražiausių lietuvių liaudies dainų iki lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinių. Vaikai mokosi dainuoti dviem balsais, tobulina taisyklingo vokalinio kvėpavimo ir dainavimo techniką, mokosi muzikinio rašto, solfedžio ir dainavimo iš natų, lavina klausą mokosi sceninio judesio.

"Šv. Pranciškaus paukšteliai" (12-18 m.)

„Šv. Pranciškaus paukšteliai” – mūsų mokyklos pagrindinis daugiabalsis jaunimo choras, kuriame gieda muziką mylintys 12-17 metų jaunuoliai. Chore  glaudžiai persipina muzikinio ugdymo ir bendrystės ryšių kūrimo harmonija.

Mūsų veiklos

Dainavimas ir vokalo ugdymas

Sceninis judesys

Muzikinis raštas

Socialiniai įgūdžiai

Koncertai, konkursai

Stovyklos, išvykos

Nuosekli ugdymo sistema

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ugdymo procesas

Tęstinumas nuo 4 iki 18 m.

Dažnumas, trukmė, mokomos disciplinos.

Tradiciniai koncertai, stovyklos

mūsų komanda

Profesionalūs chorvedžiai, mokytojai

Rita Kraucevičiūtė

Meno vadovė, chorvedė, chorų „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ ir „Langas“ vadovė. Mokyklos įkūrėja. Daugiau >>

Eglė Ignatavičienė

Gabrielius Gaidamavičius

Vidutė Kikėlienė

kainos

Paslaugų kainoraštis

"Brangenybės"

25 Eur/ mėn.

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę po 1 akademinę valandą.

"Angelai"

35 Eur/ mėn.

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas. Gali būti taikomas NVŠ krepšelis.

"Serafimai"

"Šv. Pranciškaus paukšteliai"

Privačios vokalo pamokos

20 Eur/ akad. val.*

Pamokas veda profesionali daininkė, solistė Vidutė Kikėlienė.

*Mūsų mokyklos nariams kaina 10 Eur/val.

Instrumento pamokos

XX Eur/ akad. val.

Gali būti trumpas pristatymas. Lorem ipsum dolor sit amep