choras „BRANGENYBĖS“ (4-6 m.)

Choras “Brangenybės” – tai mažiausių dainorėlių klasė, kurioje mokosi vaikai nuo ketverių metų. Chorui jau daugiau nei 20 metų vadovauja profesionali dainininkė, muzikos pedagogė Vidutė Kikėlienė, pati sukūrusi ir ištobulinusi ankstyvojo muzikinio ugdymo metodiką. Pamokėlių metu derinamas ritmo ir natų mokymas, dainavimas ir sceninis judesys. Tai padeda išlaikyti mažųjų dėmesį, lavina vaikų klausą, atmintį, ritmo pojūtį. Piešimo ir spalvinimo užduotėlės, ritmikos pratimai lavina vaikučių smulkiąją motoriką – taip skatinamas kalbinių įgūdžių vystymasis, o rankutės pratinamos rašyti. Pamokėlėse vaikai mokosi jų amžiui tinkamų dainelių ir giesmelių. Paklausykite čia>>

Siekiame, kad mažieji choro nariai taptų drąsūs, draugiški, laisvai reikštų savo kūrybiškumą. Vaikams suteikiame pradines žinias apie dainavimą, skatiname meninę saviraišką, ugdome bendrąsias socialines ir muzikines kompetencijas.

KODĖL SVARBUS ANKSTYVASIS MUZIKINIS UGDYMAS?

Ankstyvasis muzikinis ugdymas vaikams itin naudingas ir turi teigiamos įtakos jų psichofiziniam vystymuisi. Kaip kūdikio kūną lavina masažai ir mankštos, taip jo pojūčius ir protą lavina užsiėmimai, kuriuose gausu smagios veiklos, žadimų, ritmo, muzikos ir teigiamų emocijų.

Dainavimas, muzikos klausymas, vaidyba, mokymasis susikaupti, judėjimas pagal ritmą skatina kalbos, atminties, koordinacijos vystymąsi bei suteikia gerų emocijų. Gebėjimas vienu metu sekti dainelės tekstą, dainuoti, klausytis muzikos ir atlikti sceninius judesius gerina kompleksinius multisensorinius vaiko gebėjimus.

Mokslininkai ir pedagogai neabejoja ankstyvojo muzikinio ugdymo nauda asmenybės raidai, tam skiriama vis daugiau dėmesio. Skaitykite daugiau>>

KONCERTAI

Vaikučiai taip pat ruošiasi koncertams, kurių laukia ne tik jie, bet ir tėveliai. “Brangenybės” su savo nuotaikinga programėle pasirodo svarbiausiuose giedojimo mokyklos koncertuose – kalėdiniame, šv. Liucijos (kurį rengiame kartu su Švedijos Karalystės ambasada) bei mokslo metų baigimo koncerte. Kartu su choro vadove vaikai atlieka daineles, vaidina, dalijasi gera nuotaika ir renka didžiausias publikos ovacijas!

pamokų grafikas ir kaina

Į “Brangenybes” priimame visus norinčius vaikus. Jei pageidaujate, kad jūsų vaikas lankytų šią klasę, paskambinkite mokytojai Vidutei Kikėlienei telefonu 8 687 25729 ir sutarkite, į kurią pamokėlę atvesite savo mažylį. Turėkite omenyje, kad užsiėmimuose dalyvauja ir vienas iš tėvelių.

Choro pamokos vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 iki 18.45 val. Bernardinų giedojimo mokyklos patalpose Maironio g. 8, Vilniuje. Mėnesio mokestis 35 eur.

galerija

akimirkos iš "brangenybių" gyvenimo