Šiuolaikinės Vilniaus sakralinės chorinės muzikos įrašai – muzikos klausymo platformoje „Soundcloud“

Nuo šiol choro „Langas“ irašais, atliekant šiuolaikinę lietuvių sakralinę chorinę muziką, galėsite mėgautis muzikos klausymo platformoje „Soundcloud“. Pirmasis albumas – ypatingas. Jame klausytojai ras Vilniaus miesto sakralinės muzikos kompozitorių kūrinius, sukurtus pagal Švento rašto, šv. Pranciškaus ir šv. Augustino tekstus:

  • G.Venislovo „Vidi aquam“
  • G.Venislovo „Mite manum“
  •  V. Augustino „Tėvyne mūsų“
  •  D. Zakaro „Da pacem Domine“
  • A. Martinaičio „Himnas meilei“
  • A. Martinaičio „Lietus Vėlyvas“

Šie Vilniaus kompozitorių sakralinės muzikos kūriniai pasižymi įvairove bei dinamika, klausytoją giliai paliečia ir įtraukia. Kūrinių tematika itin plati, nuo žmogaus intymaus dialogo su Aukščiausiuoju, iki apibendrinančių, universalių temų ir vaizdinių.

Kviečiame pasiklausyti ir pajausti Lietuvos kūrėjų muzikos gylį bei grožį:

https://on.soundcloud.com/aUuMM 

 

Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.