Kalėdinis koncertas "Džiaugsmas pasauliui"

Kalėdinis koncertas „Džiaugsmas pasauliui”

Gruodžio 27 d., 19 val. broliai pranciškonai kviečia į tradicinį šv. Kalėdų koncertą Bernardinų bažnyčioje, kuriame dalyvaus ir mūsų mokyklos chorai.

Koncerte „Džiaugsmas pasauliui“ dalyvaus dainininkai Judita Leitaitė, Vygantas Kazlauskas, Giedrius Gečys, grupės „Jauti“ vokalistas Džiugas Širvys, chorai „Langas“ ir „Šv. Pranciškaus paukšteliai“, Bernardinų styginių instrumentų orkestras, ritmo grupė.

Dirigentė – Rita Kraucevičiūtė. Koncertą ves aktorė Dalia Michelevičiūtė, režisierius – Vygantas Kazlauskas. Koncerte skambės įvairių kūrėjų bei tradicinės kalėdinės dainos ir giesmės, dalį jų šiemet aranžavo Bernardinų giedojimo mokyklos meno vadovė Rita Kraucevičiūtė.

Renginio rėmėjai: UAB „Vilpros investicija“, UAB „Užupio kavinė“, UAB „Paper fantasies“, Vaidotas Deveikis. Dėkojame ir Vilniaus miesto savivaldybei, kuri iš dalies finansavo aranžuočių sukūrimą ir chorų parengimą. Informaciniai rėmėjai: Lrytas TV, bernardinai.lt.

Rengėjai – Vilniaus šv. Pranciškaus ir Šv.Bernardino vienuolynas, VŠĮ „Pax et Bonum“.

Kada ir kur?

2022 m. gruodžio 27 d. 19.00 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.

Trukmė apie 60 min.

Renginį iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė

Vilniaus m. savivaldybė