Šv. Pranciškaus paukšteliai

Apie chorą

„Švento Pranciškaus paukšteliai“ – tai pagrindinis jaunuolių choras, kuriam vadovauja Rita Kraucevičiūtė. Chore giedojimo meno mokosi 12-17 metų vaikai ir jaunuoliai.

Choras gieda sekmadienio šv. Mišiose, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja Dainų šventėse, tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose, Bernardinų bažnyčios muzikiniuose projektuose.

Užsiėmimų grafikas ir kaina

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16:30 iki 18:30 mokyklos patalpose, Maironio g. 8, Vilniuje:

• 16.30 – XX – solfedis. Mokytojas XXX
  • 17.30-18.30 – choro repeticija.

Mėnesio mokestis 35 Eur (pasinaudojus NVŠ krepšeliu – 20 Eur).

Tradiciniai renginiai

Kiekvieną vasarą organizuojame „Paukštelių“ stovyklą (5 d.), kurioje ir mokomės, ir ilsimės, ir draugaujame.

Choras tradiciškai dalyvauja šv. Liucijos šventėje, kurią organizuoja Švedijos ambasada, Kalėdiniame Bernardinų koncerte, XXX.

koncertinė veikla

Svarbiausi koncertai, kelionės, pasiekimai

Dainų šventės? Pagrindiniai koncertai Lietuvoje?

2019 m.

II vieta Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkurse „Mes Lietuvos vaikai“ aukštesniųjų muzikos mokyklų chorų kategorijoje.

2018 m.

Koncertas Lietuvos 100-mečio proga lietuvių bendruomenėje Gran Kanarijoje (Ispanija). Pristatyta įspūdinga lietuvių kompozitorių kūrinių programa.

2019 m.

Festivalis Maltoje. Choro pasirodymas, sužavėjęs festivalio dalyvius ir publiką, rodytas per Maltos TV be iškarpymų!

2014 m.

III vieta (bronza) tarptautiniame chorų konkurse Cantonigros vaikų chorų kategorijoje.

2011 m.

II vieta (sidabras) tarptautiniame chorų konkurse „Cantate Domino“ Kaune.

2007 m.

Choras išrinktas dalyvauti Rachel Portman operoje vaikams „Mažasis princas“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bendradarbiavimas su LNOBT tęsėsi 5 m.

2004 m.

Festivalis Ispanijoje „Festival Internacional de Órgano de León”. Pasirodymai León, Cistierna, Boñar, Hospital de Órbigo miestuose, itin gerai įvertinti muzikos kritikų ir lydimi publikos ovacijų.

2002 m.

II vieta (sidabras) tarptautiniame chorų konkurse Neerpelte (Ispanija).

2001 m.

Koncertinė kelionė Ispanijoje, sulaukusi aukšto kritikų ir profesionalų įvertinimo spaudoje. Surengti įspūdingi pasirodymai Santiago de Compostela, Coruña, Vigo, Lugo, Orense, Ferol miestuose.

galerija

Rimtai dirbame, smagiai iškylaujame

gali būti atsiliepimai

Vardas 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vardas 2

Daiva, Motiejaus mama